13 thoughts on “Nigel Farage: Barroso je opravdový, naprostý idiot. A komunista”

 1. Tak mě připadá že skutečný idiot je spíše Nigel Farage.
  Rozklad totiž dělá americký Fed , který nově asi měsíc tiskne dolary bez omezení, jak říká Bernake “dokud nebude americká ekonomika rúst”. To je konec západního privitivizmu mocných, který vyžírá vytvářené výrobní hodnoty. USA zavedla komunizmus lidí u koryta a likviduje tak celou Evropu, která otrocky a také primitivně tuto hloupost kopíruje na vynucené vyrovnání. Finanční trhy mají volný spekulativní prostor likvidovat jednu zemi v eurozóně po druhé i když je USA zadluženější. EUR není toxickou měnou, ta tu toxicitu přebírá po zfalšovaném americkém dolaru, který musí být nahrazen měnami krytými např. zlatem. Jiná cesta není .
  Tisknutí falešných dolarů pomáhá USA čím dál míň a vše se umrtvuje. Aby jsme v Evropě na tom byly hůře jak USA, tak nám americká vláda zakázala dovoz kvalitní íránské ropy a nově i plynu. Sama chlemstá od islamistů ze Saudské arábie a ostatních okolních sunnitských despocií.
  Je vidět, že i když Farage v řadě věcí má pravdu, tak to pouze využívá k tomu, aby v tu nejhlavnější příčinu skryl a zachoval tak totalitní ekonomický systém falešných dolarů.

 2. Přednáška Andrease Klause vedoucího německé firmy Novertis Invest GmbH vysvětluje polopaticky jak americký systém dolarového vyžírání a zadlužování funguje.
  K tomu každý průměrný, kdo se o to zajímá a přemýšlí o tom dojde sám i bez té přednášky.
  Lehman Brothers byla jedna z pěti systémových amerických bank patřících k Federal Reserve, která měla nejvíce závazku v Evropě. Nechala se tudíž zkrachovat a dluhy ve výši 400 miliard US zůstaly na kontě věřitelů hlavně Řecka, Německa i ostatních,
  Naše banky se radovaly, že ztráty byly jen v řádu procent a daly se doplnit z navýšení poplatků “finančních produktů”.
  Dnes US stačí pouze tisknout nekryté dolary aby vysávala všechny dolar používající ekonomiky jak jsem psal výše.

  Takže opět: Nigel Farage je plácal, který záměrně skrývá podstatu finančního rozvratu EU

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gaWy0WJLGwg#!

 3. 2hovorka11: Tvrzení “Nechala se zkrachovat” je opravdu spekulativní. Nemáte náhodou, prostudovány dokumenty typu NWO/Bilderberg/Freemasonry/.. víc než je zdrávo? ;)

  Nikdo neříká, že USA netiskne dolary jak na běžícím pásu. Děje se tak ale už od WW2 a je přinejmenším zvláštní dávat to do souvislosti s problémy EU. Proč mají teda problémy PIIGS a ne třeba Německo a Skandinávie? Jsou nějak tyhle problémové země závislé na USA víc než všechny ostatní? Jejich vlády o problému dávno ví, ale nic s ním přímo dělat nemůžou, protože přímé řešení v podobě devalvace měny uskutečnit díky Euru nelze. Rostoucím viníkem se stává každý ten, kdo je v paktu chce udržet za každou cenu a na tom mají USA pramalou zásluhu.

  A co se týče Íránu.. Je jasné, že se tam schyluje k válce. A i když jsou USA pro Vás ti špatní, přece byste nepodporoval militantní teokracii, nebo snad ano? USA v bude hrát jednu z hlavních rolí a celkem je chápu, že si bude diktují, kdo může nepřítele zásobovat. On nám nakonec ropu prodá někdo jiný, a rád, uvidíte sám.

 4. Hovorka11, celkem se divím, že admin s Vámi tak blahovlně souhlasí (asi nemá náladu na spory s fanatiky).
  Tak za prvé: Barroso JE IDIOT. Ať už totiž USA dělají jakoukoliv blbinu, tak EU nikdo nenutí ji opakovat. Což, bohužel, iniciativně dělají právě idioti jako je Barroso a jeho nohsledi.
  A za druhé: Barroso nekritizuje, ani dokonce nevnímá, to, co tady kritizujete (oprávěně) na USA Vy, on se pouze debilně vymlouvá, že problémy EU nezavinil jím prosazovaný komunistický projekt EuroSvazu a zejména nesmyslná jednotná měna v zemích s různou eknomickou výkonností.
  Historici budou jednou o Barrosovi mluvit stejně znechuceně jako o Stalinovi, Maovi nebo Hitlerovi.

 5. mrBorodiju:
  Dolar je celosvětová rezervní měna a jediný stát který ho může tisknout je USA. Tisknutí nepokrytého dolaru tak nelze tolerovat . Pokud se to děje, tak se musí s dolarem skončit, to snad chápete.
  “Finanční trhy” jsou nástrojem, jak využít převedení hodnot z ostatních států používajících dolar do USA. Když Fed tiskne, tak “trhy” reagují důvěrou v “investice” v USA- je to logické, protože pokud bude dolar rezervní měnou světa, tak Amerika veškeré své propady bude řešit tištěním. Zaplatí to všechny dolar používající státy. Tím se dělá stabilita důvěry v “nezničitelné investice v dolarech”.
  Nikdy jsem nechápal, proč se tvrdí že USA fandí, že měně EUR která je konkurenční. Považuji to za obludnou lež, která se prokazuje čím dál více. Írán například obchodoval s EU a dnes je odříznut.
  Pokud se týče militantních teokracií, tak to jsou především sunnitští spojenci USA Saudská arábie, kde žena musí být zahalena, nesmí řídit auto a pod. Írán je šíítský s 1 mil židů a je znatelně demokratičtější než sunnitští bombový islamisté.
  Podstata je ten, že Írán si zažil s USA své a s dolarem nechce obchodovat. Ta celá komedie okolo jaderného programu s uzavřením všech obchodních kohoutů západu je takřka výhradně kvůli dolaru. Írán je technicky vyspělý stát, tak nejde vybombardovat tak lehce jako bezdolarová Líbye nebo Írák.
  Pokud se budete zajímat o islamisty tak zjistíte že atentáty v Íráku, Sýrii, Íránu i jiných zemích dělají z drtivé většiny konzervativní sunnité proti šíítům. Jejich největším semeništěm je Saudská arábie.
  Chování EU je neodpustitelné. Doufám, že se ten spolek rozpadne (dřív jsem ho podporoval), protože se musí nechat Řecko svobodné ať zkrachují a zavedou si drachmu. EU je nefunkční, neslouží zájmům obyvatel v EU, protože je zcela ovládáno americkými zájmy jak hospodářsky, tak přes NATO
  ( rozbombardování Srbska, ustanovení islámského drogového státu v Kosovu s třemi americkými základnami), podpora vzniku islámského kálifátu v Sýrii pod nedvládou SA a Turecka, okupační mise atd…
  Mezi země PIGS se můžeme dostat ze dne na den taky. Stačí, aby jsme vyháněli investory nesmyslnými podmínkami a naštvali americkou vládu a tím americké ratingovky.
  Obama už dokázal vyhodit šéfa ratingovky, která chtěla USA snížit rating.
  Pořád platí, že dluh malého státu je daleko horší, než dluh supervelmoci. Ta by si s ratingovkami poradila- vždyť se trh řídí americkými.

 6. 747:
  Mě zajímají pravdivá fakta a to, co se děje okolo nás. Odmítám věřit nesmyslům i když je to pohodlnější.
  Barroso možná je idiot, ale potom zároveň jsme idioti i my. Barroso je jen figurka. Dobře si vzpomínám, jak EU prosazovala nezadlužování jako podmínku vstupu. Soudržnost EU tak odhodily Francie a Německo, kterým EU nemůže diktovat .
  Zlom přišel po hypoteční krizi v USA r. 2008 s dřívějším převedením toxických balíčků hypoték na Řecko a státa EU z USA. Dotýká se to německých i francouzských bank.
  EU stejně bude muset nově vzniknout na zdravém jádru, protože jinou možnost nemáme. Potřebujeme blok o ekonomické síle 500 mil. proti Ásii, USA a dalším.
  Transatlantickou spolupráci tak považuji za destrukční prvek, který nám nedovolí udělat Evropu jednotnou.
  Pokud dnes američani dolézají za Vietnamem a dělají s ním vojenská cvičení, tak zítra z nepřítele Číny mohou udělat spojence, pokud zjistí, že je to výhodnější a postavit se proti nám.
  My jsme ale propagandou hodně deformovaní. Připadá mě, že to otrocké svazáctví od rusáků přišlo k američanům a to nás rozkládá.

  Pokud chcete vidět skutečné RVHP, tak se podívejte na americké hospodaření, kde se dluh zadlužených států, překrývá federálním tištěním.

  http://www.usdebtclock.org/

  Rozklikněte si vpravo nahoře : Debt clok time machine, a tam už uvidíte o kolik plánují navýšení dluhu k Číně a federálního dluhu
  v roce 2016 !
  Nežijou ti amici vlastně už v komunismu ?

 7. Já tomu, v čem žijou lidé v USA říkám fašismus (korporátní socialismus).

 8. Hovorka11: nemám zrovna dost času na podrobnější diskusi, takže jen velmi stručně:
  *Baroso je idiot a komunsita protože věří, že úředník může řídit ekonomiku a on se podle toho chová.
  *Ano, Německo a Francie si nenechají doktovat, jim EU patří.
  * Evropa nemá proti Asii šanci, pokud se bude veškěrá produkce stěhovat do Číny a okolních stáítů. Zánik pracovních míst v EU má za následek ekonomický sešup. Kdy jste naposled koupil nějaký výrobek s větší přidanou hodnotou, vyrobený skutečně celý v EU???
  * Destrukční není transatlantická spolupráce, ale vývoz pracovních míst z Evropy i USA do Asie.

 9. Problém je, že EU, jednotlivé státy a už i USA si dobrovolně stěhují zaměstnanost do Asie. Spousta socialistů i levicových “ekonomů” dávají za vzor Čínu jako úspěšnou a rostoucí ekonomiku. Ta ale roste jen proto, že tam zaměstnanci nemají žádné sociální jistoty, ochranu životního prostředí tam neřeší a problematické osoby končí na popravišti. Rostou na úkor te naší ekonomiky. Když tu zvýšíme náklady výroby na tolik, že už vyplatí stěhování továrny, výroba a dovoz z Číny, tak by byl majitel továrny blbec, kdyby to neudělal. Každé zvýšení daní “bohatým”, každé zvýšení zaměstnaneckých jistot, každý úřad navíc, každá překážka mezi nápadem a vlastní výrobou nebo každé zpřísnění ekologických norem přestěhuje další zaměstnanost to Asie a sníží náš hospodářský růst. Bez toho růstu si na ty nové “jistoty” budeme muset půjčit a koloběh jede znovu. U takových 150% zadlužení snad konečně pochopíme, že ty naše “jistoty” tak jisté nejsou.

 10. Vážení členové této diskuze…
  rád bych vám všem připomněl, že i přes to, že máme každý trošku jiný pohled na celou věc týkající se příčin totálního kolapsu Evropské ekonomiky pod rouškou tzv.stabilního Eura, je potřeba si na rovinu říci, že je pro všechny ty kteří v tomto obludném, pseudodemokratickém soukolí na celoevropské úrovni živoří dobře, že jsou mezi námi tací, kteří se dokážou v tom neskutečném eurobyrokratickém parlamentu postavit a říci to co mi si pouze myslíme a nebo co bychom si ve skrytu duše přály….a za to patří Nigelovi obrovský dík….alespoň ode mne ho má !!!!

Comments are closed.