4 thoughts on “Nigel Farage vysvětluje, proč jsou otevřené hranice problém”

  1. Pan Farage by nemel protestovat proti tomu, ze Rumuni a Bulhari v Britanii inkasuji davky a zdravotni peci zdarma.
    Mel by protestovat proti tomu, ze pracujici Brit je nasilim donucen platit davky, skoly a zdravotni peci cizim lidem (bez ohledu na jejich narodnost ci barvu pleti).

    Me je taky jedno, jestli se z penez, ktere mi stat sebere, plati davky CZ Romum, nebo Rumunum. Je mi jedno, jakou barvu kuze, nebo jakou statni prislusnost maji lide, kterym me rezim nuti platit zdravotni peci.
    Vadi mi samotny fakt kradeze, tedy ze mi rezim sebere plody me prace. Co s temi prostredky pak udela (podpory, nebo Blanka, dotace, nebo OpenCard, atd…) je jiz nezajimave. Pro me jsou ty penize ztracene v momente, kdy mi je stat pod hrozbou nasili (vezeni) sebere (=uloupi).

  2. Tak v tomhle Nigelem zásadně nesouhlasim.
    Přesně tohle mě na minarchistech štve, jak si nacionalisticky brání “vlastní píseček” :(

  3. to Axl: Ale přesně to Farage říká – kdybych byl Rumun nebo Bulhar, už bych se chystal do Anglie. Farage chce něco jiného: Cizineckou politiku obdobnou té, co má Austrálie: ukaž, že tu chceš pracovat, ukaž, že máš čistý trestní rejstřík, ukaž, že nemáš nebezpečnou infekční nemoc a požádej o pracovní povolení. Totiž – proč by do Anglie měli právo směřovat zrovna chudí lidé z východní Evropy, a ne z celého světa? Vždyť se nás na to nikdo nikdy neptal? – Proto žádá referendum o vystoupení z EU.

  4. pro Marka Jaklovského: Jak byste se cítil, kdyby městský úřad vyhláškou stanovil, že jste povinen u sebe ubytovat a živit cizí lidi? Asi byste bránil “vlastní píseček”, nebo se mýlím?

Comments are closed.