6 thoughts on “Richard Sulík vs. Kápo Schulz”

 1. Herr Schulz je typický socanský demagog a Sulík mu to říká přesně: kdyby měli být Schulz a jeho squadra solidární za své, tak Řecko nedostalo ani cent! ;)

 2. Herrn Sulík habe ich nicht gern (bei innere Politik in der Slowakei sind unsere Ansichten ganz und ganz gegenuber – ich wahlte ihn nicht) wenn es handelt sich um Frage nation – Sachen und innere Ekonomik bin ich auf andren Uffer des Flusses.
  Aber in Sache Euro Union bin ich auf ihn sehr stolz und ich bin einverstanden mit Herr Sulík.
  Ceterum autem censeo Unionem Europaeam esse delendam!

 3. Neviem či v štúdiu v nemeckej ZDF bol tak hrozne vydýchaný vzduch, ale pán Schulz trochu lapal po dychu a zjavne pritom očervenel. Pán “ZULIK” bravo, konečne to ten jašter schytal. Ináč o tých tankoch do Grécka som vôbec nevedel a keď som počul, že tieto tanky im dodáva Nemecko tak mi trochu zabehlo. Šikovní Nemci ešte aj na kríze zarobia. V podstate nemecký podnik so svojou maržou dodal tanky do Grécka, pričom Grécko ich nezaplatilo, ale Nemecko si túto sumu zaráta ako príspevok Grécku. Dobrý barter. Tomu sa hovorí solidárnosť, robiť si ryžu na krachujucej krajine. Nemám slov. A teraz mi ľudia povedzte, čo je to vlastne korupcia??? Chcel by som pánovi Schulzovi odkázať aby tie tanky nakoniec Gréci nenamierili na Nemecko.

 4. Pane Sulík, moc děkuji !!!!

  Jste skutečný politik, který se nebojí říkat pravdu. Bohužel takových politiků je málo. Ukazuje se, že aby politik skutečně správně bojoval proti EU ( to jen špatně osprchovaná RVHP) musí mít tyto vlatnosti –
  – nebát se mluvit pravdu
  – mít správné informace a umět je v diskusi používat
  – dokonale ovládat nejen rodný jazyk těch hlupáků z EU, ale nebát se jejich pitomým argumentům v dialogu.

  škoda, že u nás v ČR je takových politiků málo ( jsou vubec takoví ?)

  Vážím si i německých pracujících a je mi líto, jaké pitomce za své představitele mají. Bohužel to platí i o ČR a SR

  PETR

Comments are closed.